Przejdź do treści

Witaj na stronie misiarz.pl

ZSR Misiarz istnieje na rynku od 1987 roku, specjalizując się przede wszystkim w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn górnych i dolnych. Wykonywane przez nas rowery rehablitacyjne zostały zaprojektowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów i rodziców niepełnosprawnych dzieci, dzięki czemu charakteryzują się pożądanymi walorami zdrowotnymi, estetycznymi i funkcjonalnością. Produkujemy rowery rehabilitacyjne, urządzenia pionizujące, chodziki balkoniki, rowery trójkołowe, m.in. rehabilitacyjne, turystyczne i wiele więcej.

Czytaj więcej

ramka

O firmie

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego z Tychów istnieje na rynku już od 1987 roku, specjalizujac sie przede wszystkim w produkcji sprzetu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn górnych i dolnych.

Wszystkie wykonywane przez nas produkty zostały zaprojektowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów i rodziców niepełnosprawnych dzieci, dzięki czemu nasz sprzęt charakteryzuje się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale również funkcjonalnością i pożądanymi walorami zdrowotnymi. Jednak najważniejsze jest dziecko i dlatego każdy produkt jest przez nas dopasowywany indywidualnie do jego potrzeb, z czego słyniemy wśród swoich klientów.

Realizujemy nietypowe zlecenia na specjalny sprzęt rehabilitacyjny i dostosowujemy sprzęt innych producentów do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wykonujemy i dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny wg. zaleceń lekarza, rehabilitanta lub potrzeb zamawiajacego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonany sprzęt udzielamy 24. miesięcznej gwarancji.

Działamy na terenie całego kraju, realizujac wnioski z NFZ. Zapraszamy do współpracy!

  • Rok 1996 - firma otrzymała dofinansowanie z funduszu STRUDER na rozbudowę zakładu i zwiazane z tym zwiększenie zatrudnienia.
  • Rok 1999 - wyróżnienie na targach REHABILITACJA w Łodzi - dla fotelika rehabilitacyjnego.
  • Rok 2002 - sprzedawany na rynku szwedzkim sprzęt posiada dopuszczenie do obrotu (znak CE) na obszarze całej Unii Europejskiej.
  • medal na targach REHMED-EXPO 2002 Kielce dla uniwersalnego fotelika rehabilitacyjnego dla dzieci z porażeniem mózgowym.
  • Rok 2003 - zakład uzyskuje CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI NR 1040/1/2003 wg normy ISO 9001:2001.
  • udział w targach "REHACARE INTERNATIONAL 2003" w Dusseldorfie.
  • Rok 2004 - wyroby zostały zarejestrowane przez URPLWMiPB w Warszawie, zakład posiada nr ew. PL/CA01 00045.
  • udział w targach "INTEGRA" w Wels w Austrii ...

 

NR KONTA BANKOWEGO:

BANK SPÓŁDZIELCZY TYCHY, 43-100, UL. DAMROTA NR 41

KONTO: 59 8435 0004 0000 0019 0004 0001