Przejdź do treści
Rower rehabilitacyjny - wielozadaniowe narzędzie terapeutyczne

ROWERY TRÓJKOŁOWE REHABILITACYJNE

INŻ. STANISŁAW MISIARZ

 

Sprzęt Rehabilitacyjny (np. rowery rehabilitacyjne) - Zakład Tychy. Istnieje na rynku już od 1987 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn górnych i dolnych. Nasz sztandarowy produkt to: rower trójkołowy rehabilitacyjny o tradycyjnym napędzie oraz trójkołowe rowery elektryczne.

Wszystkie wykonywane przez nas produkty zostały zaprojektowane przy współpracy lekarzy, rehabilitantów i rodziców niepełnosprawnych dzieci, dzięki czemu nasz sprzęt charakteryzuje się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale również funkcjonalnością i pożądanymi walorami zdrowotnymi. Jednak najważniejsze jest dziecko i dlatego każdy produkt jest przez nas dopasowywany indywidualnie do jego potrzeb, z czego słyniemy wśród swoich klientów. Ponadto wciąż poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, np. nasze rowery trójkołowe mają dostosowaną oś napędową w taki sposób, by zwiększyć bezpieczeństwo i sterowność roweru rehabilitacyjnego. Z kolei nasze trójkołowe rowery elektryczne wyposażone zostały w specjalny system montowania baterii, który pozwala na ładowanie baterii w domu.

NIETYPOWE ZLECENIA NA ROWERY REHABILITACYJNE

Realizujemy nietypowe zlecenia na specjalny sprzęt rehabilitacyjny i dostosowujemy sprzęt innych producentów do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wykonujemy i dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny wg. zaleceń lekarza, rehabilitanta lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonany sprzęt udzielamy 24. miesięcznej gwarancji. Staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę o nowości, np. ostatnio pojawiła się możliwość zakupu tandemu trójkołowego czy trójkołowego roweru elektrycznego.

DZIAŁALNOŚĆ ZAKŁADU PRODUKUJĄCEGO ROWERY REHABILITACYJNE

Działamy na terenie całego kraju, realizujac wnioski z NFZ. Zapraszamy do współpracy!

 

  • Rok 1996 - firma otrzymała dofinansowanie z funduszu STRUDER na rozbudowę zakładu i zwiazane z tym zwiększenie zatrudnienia.
  • Rok 1999 - wyróżnienie na targach REHABILITACJA w Łodzi - dla fotelika rehabilitacyjnego.
  • Rok 2002 - sprzedawany na rynku szwedzkim sprzęt posiada dopuszczenie do obrotu (znak CE) na obszarze całej Unii Europejskiej.
  • medal na targach REHMED-EXPO 2002 Kielce dla uniwersalnego fotelika rehabilitacyjnego dla dzieci z porażeniem mózgowym.
  • Rok 2003 - zakład uzyskuje CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI NR 1040/1/2003 wg normy ISO 9001:2001.
  • udział w targach "REHACARE INTERNATIONAL 2003" w Dusseldorfie.
  • Rok 2004 - wyroby zostały zarejestrowane przez URPLWMiPB w Warszawie, zakład posiada nr ew. PL/CA01 00045.
  • udział w targach "INTEGRA" w Wels w Austrii ...